BUTİK ZEYTİN PANSİYON - AYVALIK

29002 kişi inceledi.
0 (850) 532 40 54
Adres : Fevzi Çakmak Mah. Dalkıran Mehmet Ağa Cad. 19. Sk. No: 4

Denize Mesafe Denize Mesafe: 200 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 5000 metre
Pansiyonumuz Pansiyonumuz Lobi Lobi ve Salonumuz Lobimizden Bir Görünüm Lobi ve Salonumuz Lobimiz ve Oturma Salonumuz Bahçemiz Bahçemiz Bahçemiz ve Oturma Köşeleri Pansiyonumuzun Bahçesi Bahçemiz ve Oturma Köşeleri Bahçemiz ve Oturma Köşeleri Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Banyo ve Lavabosu Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız
BUTİK ZEYTİN PANSİYON TANITIM

Ayvalık Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 200 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 5000 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 5 Oda 11 Yatak olarak belirtilmiştir. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Butik Zeytin Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 5 oda ve 11 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Dört Mevsim Açık hizmet vermektedir.Butik Zeytin Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 40 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

BUTİK ZEYTİN PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Ayvalık Tek Gecelik Pansiyonlar   Ayvalık Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Ayvalık Sadece Oda Pansiyonlar   Ayvalık Altenatif Tatil Pansiyonları   Ayvalık Bahçeli Pansiyonlar   Ayvalık Butik Pansiyonlar   Ayvalık İndirimli Pansiyonlar   Ayvalık Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ayvalık bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.