CHEZ NEBAHAT PANSİYON - AYVALIK

3908 kişi inceledi.
0 (266) 225 50 72
Adres : Fevzipaşa Vehbibey Mah. Barboros Caddesi No:81

Denize Mesafe Denize Mesafe: 150 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Belirtilmemiştir.
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 3000 metre
Chez Nebahat Pansiyon Pansiyonumuzun Girişi Lobi Yemek Salonumuz Bekleme Salonumuz Dinlenme Salonumuz Çift Kişilik Pembe Odamız Çift Kişilik Pembe Odamız Çift Kişilik Pembe Odamız Çift Kişilik Pembe Odamız Çift Kişilik Pembe Odamız Çift Kişilik Pembe Odamızın Balkonu Çift Kişilik Pembe Odamızın Banyosu İki Kişilik Mavi Odamız İki Kişilik Mavi Odamız İki Kişilik Mavi Odamız Çift Kişilik Beyaz Odamız Çift Kişilik Beyaz Odamız Çift Kişilik Beyaz Odamız Çift Kişilik Beyaz Odamızın Banyosu Çift Kişilik Mor Odamız Çift Kişilik Mor Odamız Çift Kişilik Mor Odamızın Balkonu Odalarımızın Girişi Merdivenlerimiz ve Odalarımızın Girişi
CHEZ NEBAHAT PANSİYON TANITIM

Ayvalık Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Butik Pansiyon, denize 150 metre, en yakın merkeze metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 3000 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 4 Oda, 11 Yatak olarak belirtilmiştir. Chez Nebahat Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:30 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 4 oda ve 11 yatak bulunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 gün hizmet vermektedir.Chez Nebahat Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 50 72 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

CHEZ NEBAHAT PANSİYON HARİTA

Ayvalık Ucuz Pansiyonlar   Ayvalık Merkezdeki Pansiyonlar   Ayvalık İndirimli Pansiyonlar   Ayvalık Tek Gecelik Pansiyonlar   Ayvalık Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Ayvalık Altenatif Tatil Pansiyonları   Ayvalık Aileye Uygun Pansiyonlar   Ayvalık Tatil Pansiyonları   Ayvalık Apart Pansiyonlar  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Ayvalık Balnet

Toplam 1 değerlendirme

10 PUAN
Nasıl Çalışır?

Ayvalık bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.