CHEZ NEBAHAT PANSİYON - AYVALIK

14301 kişi inceledi.
0 (266) 225 50 72
Adres : Fevzipaşa Vehbibey Mah. Barboros Caddesi No:81

Denize Mesafe Denize Mesafe: 150 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 20 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 3000 metre
Pansiyonumuz Pansiyonumuzun Yandan Görünümü Pansiyonumuz Giriş Pansiyonumuzun Girişinden Lobi Yemek Salonu Yemek Salonumuz Balkon Keyfi İki Kişilik Tek Yataklı Oda İki Kişilik Tek Yataklı Oda İki Kişilik Tek Yataklı Odanın Banyosu Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Odanın Banyosu İki Kişilik Mavi Odamız İki Kişilik Mavi Odamız İki Kişilik Mavi Odamız Çift Kişilik Beyaz Odamız Çift Kişilik Beyaz Odamız Çift Kişilik Beyaz Odamız Çift Kişilik Beyaz Odamızın Banyosu Çift Kişilik Mor Odamız Çift Kişilik Mor Odamız Çift Kişilik Mor Odamızın Balkonu
CHEZ NEBAHAT PANSİYON TANITIM

Ayvalık Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Butik Pansiyon, denize 150 metre, en yakın merkeze 20 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 3000 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 4 Oda, 11 Yatak olarak belirtilmiştir. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Chez Nebahat Pansiyon için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 4 oda ve 11 yatak bulunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 gün hizmet vermektedir.Chez Nebahat Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 50 72 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

CHEZ NEBAHAT PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Ayvalık Tek Gecelik Pansiyonlar   Ayvalık Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Ayvalık Altenatif Tatil Pansiyonları   Ayvalık Ucuz Pansiyonlar   Ayvalık Merkezdeki Pansiyonlar   Ayvalık İndirimli Pansiyonlar   Ayvalık Aileye Uygun Pansiyonlar   Ayvalık Tatil Pansiyonları  

Nasıl Çalışır?

Ayvalık bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.