BURCU PANSİYON - AYVALIK

11530 kişi inceledi.
Adres : Hayrettinpaşa Mah. Gülbahar Sok. No:23 (Tansaş Arkası)

Denize Mesafe Denize Mesafe: 50 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 1500 metre
Burcu Kiralık Odalar Üç Kişilik Odaları Üç Kişilik Odalarımızın Banyosu Lobi Çift Kişilik Odalar Çift Kişilik Odalar Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odaların Banyosu Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odalar
BURCU PANSİYON TANITIM

Ayvalık Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 50 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 1500 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 5 Oda 13 Yatak olarak belirtilmiştir. Burcu Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 5 oda ve 13 yatak bulunmaktadır.

Burcu Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Tek Gecelik Pansiyonlar   Ayvalık Sadece Oda Pansiyonlar   Ayvalık Altenatif Tatil Pansiyonları   Ayvalık Merkezdeki Pansiyonlar   Ayvalık İndirimli Pansiyonlar   Ayvalık Aileye Uygun Pansiyonlar   Ayvalık Tatil Pansiyonları   Ayvalık Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ayvalık bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.