ÇIKMAZ SOKAK BUTİK PANSİYON - AYVALIK

16539 kişi inceledi.
0 (266) 225 53 27
Adres : Fevzi Paşa Mah. Vehbi Bey Mah 13 Nisan Cad No:51

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 1500 metre
Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu
ÇIKMAZ SOKAK BUTİK PANSİYON TANITIM

Ayvalık Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Butik Pansiyon, denize 100 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 1500 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 6 Oda, 14 Yatak olarak belirtilmiştir. Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 6 oda ve 14 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.12 ay hizmet vermektedir.Çıkmaz Sokak Butik Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 53 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÇIKMAZ SOKAK BUTİK PANSİYON HARİTA

Ayvalık Ucuz Pansiyonlar   Ayvalık Butik Pansiyonlar   Ayvalık Merkezdeki Pansiyonlar   Ayvalık İndirimli Pansiyonlar   Ayvalık Tek Gecelik Pansiyonlar   Ayvalık Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Ayvalık Sadece Oda Pansiyonlar   Ayvalık Altenatif Tatil Pansiyonları   Ayvalık Aileye Uygun Pansiyonlar   Ayvalık Tatil Pansiyonları   Ayvalık Pansiyon  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Ayvalık Balnet

Toplam 2 değerlendirme

10 PUAN
Nasıl Çalışır?

Ayvalık bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.