NARHANIM KONAĞI BUTİK PANSİYON - AYVALIK

44803 kişi inceledi.
Adres : Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No:53

Denize Mesafe Denize Mesafe: 70 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 4000 metre
Butik Pansiyonumuz Butik Pansiyonumuz Odalarımız Odalarımız Odalarımız Odalarımız Çift Kişilik Yatak Odalarımız Banyo Odalarımız Banyo Odalarımız Odalarımız Dekor Ayna Odalarımız Odalarımız Odalarımız Odalarımız Odalarımız Banyp Odalarımız Banyo Odalarımız Odalarımız Dekor Ayna Odalarımız Çift Kişilik Yatak Odalarımız Odalarımız Banyo Odalarımız Çift Kişilik Yatak Odalarımız Odalarımız Odalarımız Dekor Odalarımız Banyo Odalarımız Banyo
NARHANIM KONAĞI BUTİK PANSİYON TANITIM

Narhanım Konağı, Ayvalık’ın merkezinde, Kuzey Ege Denizi’ne 70 metre, Cunda’ya 5 km, Sarımsaklı’ya 8 km, Edremit Havaalanı’na ise 40 km mesafede yer alıyor.

2 adet 1+1 suit oda, 1 adet özel balayı odası, 1 adet çift kişilik standart odaya sahip olan 135 yıllık tarihi Narhanım Konağı, odalarında klima, banyo, tuvalet, televizyon, sürekli sıcak su, kablosuz internet bağlantısı ve mini bar bulunduruyor.

Narhanım Konağı, konumu sayesinde misafirlerine Ayvalık adalarını gezdiren yemekli tekne turlarına katılabilme, dalış eğitimleri alabilme, Girit Mutfağı lezzetlerini tadabilme ve tarihi yapıları ziyaret edebilme fırsatı sunuyor.

Narhanım Konağı, Ayvalık otelleri ve Ayvalık pansiyonları arasında tarihi yapısı ve detaylarıyla dikkat çeken bir tesis.

Çevre aktivitesi olarak Ayvalık otel ve Ayvalık pansiyon seçeneklerinin yer aldığı bölgede adaları tanıtan tekne turlarına katılabilir, tüplü dalış yapabilirsiniz. Cunda Adası’nda yer alan Rum ve Osmanlı dönemlerinden kalma tarihi yapıları, Arnavut kaldırımlı yolları gezebilir, Girit Mutfağı’na özgü lezzetleri tadabilirsiniz. Sarımsaklı plajlarında serinleyip, güneşlenebilir, Şeytan Sofrası’nda gün batımını seyredebilirsiniz.

Ayvalık Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Butik Pansiyon, denize 70 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 4000 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 4 Oda 12 Yatak olarak belirtilmiştir. Narhanım Konağı Butik Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 4 oda ve 12 yatak bulunmaktadır.

Narhanım Konağı Butik Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Tek Gecelik Pansiyonlar   Ayvalık Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Ayvalık Sadece Oda Pansiyonlar   Ayvalık Altenatif Tatil Pansiyonları   Ayvalık Ucuz Pansiyonlar   Ayvalık Butik Pansiyonlar   Ayvalık Merkezdeki Pansiyonlar   Ayvalık İndirimli Pansiyonlar   Ayvalık Aileye Uygun Pansiyonlar   Ayvalık Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Ayvalık bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.